موضوع فعالیت شرکت

 


     شرکت فناوران میراث پارس در سال 1386با هدف ارائه خدمات مشاوره ای و کارشناسی اعم از مهندسین مشاور و مشاوره فنی بازرگانی مشتمل بر طراحی یا مدیریت بر طرح و اجرا و نظارت و یا طراحی و ایجاد شبکه های رایانه ای طراحی وب سایتها و پورتال‌های اطلاع رسانی و خدمات الکترونیکی مجاز و کلیه سیستم های رایانه ای نرم افزاری تاسیس گردید
.
      شرکت فناوران میراث پارس  با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فن‌اوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع مالی، سیستم‌های اطلاعات مدیریت و فناوری تولید نرم‌افزار، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.
در سال‌های اخیر شرکت فناوران میراث پارس توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و نیز بهبودکیفیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم.

 

رتبه بندی انفورماتیک    

 

شرکت فناوران میراث پارس طبق نامه شماره  1380746 مورخ  1396/06/13  شورایعالی انفورماتیک کشور دارای رتبه بندی ذیل می باشد :

 

     رتبه

موضوع فعالیت اصلی

   ردیف

     3

 مشاوره و نظارت بر اجرای طرحهای انفورماتیک ، فناوری اطلاعات 

      1

     4

 تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری

      2

      4

 امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات

      3

      4

 خدمات پشتیبانی

      4

      4

 شبکه داده های رایانه ای و مخابراتی

      5

      5

 تولید و ارائه رایانه های غیر  Main Frame

6

*** این رتبه ها قابل استعلام از سامانه  ساجار  به آدرس http://sajar.mporg.ir  می باشد .

 

         

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فناوران میراث پارس می باشد.

Search