شبکه

  

يك شبكه كامپيوتري سيستم ارتباطي براي تبادل داده هاست كه چندين كامپيوتر و دستگاه جانبي مثل چاپگر ها، سيستم هاي ذخيره سازي انبوه ، كتابخانه هاي CD-ROM مودم فكس و بسياري از دستگاههاي ديگر را بهم متصل مي كند . نرم افزار شبكه به كاربران شبكه امكان مي دهد كه از طريق پست الكترونيكي به تبادل اطلاعات بپردازند و به طور گروهي روي پروژه ها كار كنند . برنامه هاي كاربردي مجوز دار را به اشتراك بگذارند و به منابع مشترك دسترسي پيدا كنند . سرپرستان شبكه همه اين منابع را مديريت كرده و خط مشي هاي امنيتي براي تعيين حقوق دستيابي كاربران و محدوديت هاي وي اتخاذ مي كنند .

اسنتفاده اشتركي از منابع كاهش  هزينه  صرفه جويي در هزينه امنيت اطلاعات ايجاد ارتباط مابين افراد مختلف از موارد استفاده شبكه هاي كامپيوتري مي باشد .

شرکت فناوران میراث پارس با داشتن   رتبه 4 در شبکه داده های رایانه ای و مخابراتی  و نیز  رتبه 4 در  امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات    توسط شوایعالی انفورماتیک کشور و نیز با داشتن تیم های قوی و با تجربه در نصب و راه اندازی و نیز مدیریت شبکه های رایانه ای ( بیسیم و با سیم ) آماده ارائه خدمات به شرکتها و موسسات محترم می باشد.

 

خدمات قابل ارائه  :

                       -  طراحی ، نصب و راه اندازی  شبکه های رایانه ای   ( بیسیم و با سیم )

                      -  نصب و تنظیم  انواع سوئیچها و روترهای  سیسکو و میکروتیک و ....

                       - تست نفوذ

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فناوران میراث پارس می باشد.

Search