سخت افزار

 

امروزه با پیشرفت علوم کامپیوتر و افزایش استفاده از دستگاه های الکترونیک واژه ی سخت افزار ،نرم افزار،برنامه نویسی و… زیاد به کار می رود.اما شناخت و آموختن هر یک نیازمند مطالعه ی دقیق و اصولی است.
سخت افزار یکی از شاخه های مهم علوم کامپیوتر محسوب می شود و به کلیه ی اجزا و قطعات کامپیوتر که به طور فیزیکی وجود دارند و می توان آنها را لمس کرد، Hard ware یا سخت افزار می گویند.آشنایی با سخت افزار و نحوه ی کارکرد هر کدام از قطعات ،کاربران را در استفاده ی هرچه بهتر از کامپیوتر کمک خواهد کرد.همچنین  می توانند از همه ی پتانسیل ها و قابلیت های کامپیوتر خود به آسانی و به خوبی بهره بگیرند.
به طبع آشنایی و آموزش  سخت افزار برای استفاده از قطعات ،نسبت به تولید قطعات بسیار آسان می باشد.تولید قطعات کامپیوتری کار ساده ای به  نظر نمی رسد و هر کشوری قادر به تولید آنها نیست.
تولید و ساخت قطعات مهم و اصلی کامپیوتر منحصر به شرکت های خاصی می شود که اکثر آنها در کشورهای توسعه یافته مانند آمریکا ،چین ژاپن و… فعالیت دارند

از جمله مسائل محترم برای شرکتها و مجموعه های بزرگ و کوچک که از کامپیوتر استفاده می کنند مقوله نگهداری ، تعمیرات و بروز رسانی قطعات و لوازم جانبی و در یک کلمه مقوله " پشتیبانی "  سخت افزارها می باشد.

شرکت فناوران میراث پارس دارای رتبه 4 در خدمات پشتیبانی و  همچنین دارای  رتبه 5 در تولید و ارائه رایانه های غیر  مین فریم     از طرف شورایعالی انفورماتیک کشور می باشد .  این شرکت با دارا بودن تیمهای قوی مرکب از کارشناسان زبده و با تجربه در حوزه های مختلف اعم از سخت افزار و پشتیبانی آماده هرگونه همکاری با سازمانها و شرکتهای دولتی ، بخش عمومی و نیز خصوصی می باشد.

 

خدمات قابل ارائه :

                              -    پشتیبانی سخت افزاری و تعمیر و نگهداری انواع رایانه ها ( رومیزی و لپ تاپ )

                              -    تعمیر و نگهداری انواع چاپگر

                             -     انجام بازدید های دوره های  برحسب نیاز

                             -      نصب و راه اندازی سیستمهای عامل و نیز نرم افزارهای پایه

 

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فناوران میراث پارس می باشد.

Search